Eredmények,vélemények a meccsekről(tavaszi ford.)2007-08
Eredmények,vélemények a meccsekről(tavaszi ford.)2007-08 : 96-os csapat meccsei

'96-os csapat UTE-BVSC 12-5 ( 3-1;3-1;3-3;3-0) 1.forduló
2008.03.16.

Helyszín: Tüzér uszoda Edző:Szűcs Levente

Góllövők: ,Szepesi Bence 3,Nagy Álmos Dániel 2

Edzői vélemény:

Nagyon vártam a mérkőzést ,összemérni magunkat a jelenlegi legjobb csapattal ebben a korosztályban.Az eredmény az őszi vereség után magáért beszél,sokkal szorosabb volt az egész mérkőzés.Úgy érzem bátrabban kellett volna támadnunk,Nagy Danit emelném ki,center pozícióban egyre jobban érzi magát és két nagyon szép gólt lőtt

'96-os csapat BVSC-Szombathely 11-3 ( 2-0;2-2;3-1;4-0) 2.forduló
2008.03.29.

Helyszín: Margit sziget Edző:Szűcs Levente

Góllövők: Major Márk 2,Várpalotai Maxim 2, Gurovits Nándor 1,Sipos Dávid 2, Serley Olivér 1,Nagy Álmos Dániel 3,Lipták Milán 1

Annak ellenére ,hogy tényleg mindenkinek játéklehetőséget nyújtottam,nagyobb arányú győzelmet kellett volna aratni,sajnos sok helyzet kimaradt.Gratulálok Szabó Bence élete első meccséhez és Lipták Milán szépsédíjas kapásból lőtt góljához

'96-os csapat Budafóka-BVSC 8-3 ( 2-0;3-2;1-1;2-0) 3.forduló
2008.04.06.

Helyszín: Népliget Edző:Szűcs Levente

Góllövők: Szepesi
Bence 2,Nagy Álmos Dániel 1

Ősszel egy gólos vereséget szenvedtünk az ominózus mérkőzésen ahol piros lapot is kaptam.Nehéz dolgunk volt mert az ellenfélnél az egyik fiú akkora mintha tőlünk kettőt egymásra tennénk és persze ezzel együtt rendkívül erős is.Többször is sikerült besegíteni és elvenni a labdát ,sajnos a többi esetben mindíg gól,kiállítás,vagy büntető.Ezek azok a különbségek amik én úgy gondolom ahogy beéri a többi gyerek ezt a fiút növésben,eltűnnek.
A védekezéssel elégedett voltam,a támadójátékot értékelhetetlennek tartom és a mai napig nem tudom mitől ilyedtünk meg.

'96-os csapat UTE B-BVSC 4-6 ( 1-4;1-2;1-0;1-0) 4.forduló
2008.04.13.

Helyszín: Margitsziget Edző:Szűcs Levente

Góllövők: Serley Olivér 2,Szepesi
Bence 4

Borzasztó rossz helyzetkihasználás az első negyed véleményem szerint 4-1 helyett 9-0-al is záródhatott volna.Szerencsére így is elég volt az előny ahoz hogy mindenki játszhasson.

'96-os csapat Cegléd-BVSC 4-9 ( 0-4;0-1;2-2;2-2) 5.forduló
2008.04.19.

Góllövők: nincs kitöltve a jegyzőkönyvbe

Ismét sok helyzet maradt ki,de legalább voltak bíztató jelek.Kiemelem Major Márk játékát azt nyújtotta amit mindíg is vártam tőle,ő volt a csapat fő mozgatója.Szepesi Bencét káromkodásért végleg cserével kiállították,ami rányomta bélyegét a mérkőzésre.

'96-os csapat T-COM-BVSC 8-5 ( 3-1;2-2,0-2;3-0) 6.forduló
2008.05.01.

Helyszín: Budafok Edző:Szűcs Levente

Góllövők: Major Márk2, Serley Olivér 1,Szepesi
Bence 2,

Azt szokták mondani az ilyen meccsekért érdemes edzősködni,alátámaszthatom.Ezen a szinten színvonalas és izgalmas meccset játszottunk,nagyon nagyon nagyon büszke vagyok a gyerekekre és mindenkinek gratulálok,minden munka amit az év során elvégeztünk ezen a meccsen most megmutatkozott.Szepesi Bencét végleg cserével kiállították a második negyedben,így nagyon nehézzé vált a dolgunk mégis a negyedik negyedben 5-5 volt az eredmény.Az utolsó két percben sajnos bekaptunk két gólt. Ha tartom magam ahhoz ,amit a gyerekeknek  mindíg hangsúlyozok,mégpedig hogy nem az eredmény érdekel hanem a mutatott játék,akkor azt mondhatom elégedett vagyok!!